8GB DDR4 Kingston HyperX Predator, 2666MHz, CL13

16GB DDR4 Kingston HyperX Predator, 2666MHz, CL13
Naše cena :
1 149.00
cena bez DPH :
949.00

Paměť 8GB DDR4 Kingston Predator, 2666MHz, latence CL13, chladič

Dostupnost :
SKLADEM : >= 2 ks na prodejně v Brně

8GB DDR4 Kingston HyperX Predator, 2666MHz, CL13

Paměť RAM 8GB DDR4 Kingston HyperX Predator 2666MHz dá vašemu počítači s procesorem AMD nebo Intel výkonnost, kterou potřebujete, aby jste se udrželi na vrcholu potravinového řetězce. Agresivní a stylový černý chladič paměti Predator DDR4 vám pomůže překonat horko a do srdcí vašich nepřátel zaseje strach. Zrychlí snímkovací frekvenci, zajistí plynulý streaming nebo editaci videa díky rychlosti a rychlému časování CL13. Paměť je k dispozici v jednotlivých modulech o kapacitě 8 GB. Profily připravené na režim Intel XMP jsou optimalizovány pro nejnovější čipové sady Intel, stačí vybrat profil a je hotovo. Spolehlivé paměti Kingston Predator DDR4, které jsou 100% testovány ve výrobním závodě při rychlosti a opírají se o celoživotní záruku, vám nabídnou mimořádnou kombinaci. Extrémní výkon a maximální klid.

  • Chladič z černého hliníku
  • Vysoké rychlosti a nízké latence se spojují v mimořádný výkon pamětí DDR4
  • Profily připravené na režim Intel XMP optimalizované pro nejnovější čipové sady Intel

Kingston Predator – DŮKLADNĚ OTESTOVÁNO

Tyto paměti jsou důkladně testované a jejich chod v uvedené rychlosti byl interně ověřen.  Jako zálohu jsme zahrnuli druhý profil XMP, který pracuje na pomalejším taktu a který vám stále ještě umožní dosáhnout skvělých výkonů, byť váš systém nezvládne nejrychlejší profil XMP.

Kategorie :

Klikněte zde pro zobrazení všech položek stejné kategorie.

Počítačové paměti RAM DDR4

Výrobce :
Záruční doba :
Nabízíme širokou škálu pamětí DDR4 od předních značek, jako jsou Kingston, Corsair, A-DATA a mnoho dalších. Paměti DDR4 se používají na všech základních deskách pro stolní počítače od společností Intel a AMD. Pokud chcete upgradovat svůj počítač, aniž byste museli utratit velké množství peněz, může být nákup další paměti RAM cenově výhodným způsobem, jak zvýšit rychlost a odezvu počítače. Všeobecně se považuje za výhodné mít paměť RAM po dvou kusech, díky běžné podpoře dvoukanálové paměti, kterou lze nalézt na většině základních desek. V dnešní době doporučujeme mít v základu alespoň 8 GB, pro pokročilejší a náročnější využití počítače 16 GB nebo 32 GB. Speciálně pokud jste náročný uživatel (např. hraní nejnovějších her nebo renderování videa). Mějte na paměti, že kapacita a rychlost paměti RAM obecně souvisí s cenou. Mnoho paměťových sad DDR4 je také vybaveno osvětlením RGB, které se hodí k vašemu systému.

Proč potřebuji více paměti?

Více paměti vám umožní plynulejší běh programů a může také zlepšit celkovou rychlost a odezvu počítače. Extra paměť může také zlepšit vaše schopnosti multitaskingu. Mnoho her vyžaduje určité množství paměti RAM, aby se vůbec spustily. Obvykle je potřeba 8 GB nebo 16 GB.

Rychlost paměti RAM

Na rychlosti paměti RAM (v MHz) může záležet v některých specifických případech použití. Nabízíme paměti RAM DDR4 s rychlostí od 2133 MHz až po 4266 MHz. Stejně jako kapacita paměti RAM může i rychlost paměti celkově zlepšit váš počítač. Mnoho výrobců základních desek hodnotí své desky tak, aby na nich bylo možné provozovat paměť DDR4 RAM při určitých rychlostech, a poskytují profily, například Intel XMP. V závislosti na systému může být latence/časování RAM stejně důležité jako rychlost RAM. Před nákupem je dobré porovnat kompatibilitu parametrů paměti s webem výrobce základní desky.

Podobné zboží ...

Kingston 8GB 2666MHz DDR4 CL16 DIMM 1Rx8 HyperX FURY Black

1 071.00 Kč

(cena včetně DPH)

16GB DDR4 Kingston HyperX Predator, 2666MHz, CL13

2 172.00 Kč

(cena včetně DPH)

Kingston 8GB DDR4 Fury Beast Black 2666MHz CL16 DIMM

967.00 Kč

(cena včetně DPH)

8GB DDR4 Kingston HyperX Fury, 2400MHz, CL15, černý chladič

1 071.00 Kč

(cena včetně DPH)