POČÍTAČE. PRODEJ. OPRAVY. SERVIS PC BRNO.

DOPRAVA A PLATBA ZBOŽÍ

OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr na prodejně Vlárská 953/22, Brno-Slatina. 
Otevřeno pondělí až pátek 09.00-14.00
Při převzetí se neplatí žádné další manipulační poplatky

PŘEPRAVNÍ SLUŽBA

Pro doručení zboží po celé ČR využíváme služeb přepravních společnosti DPD, PPL a ZÁSILKOVNA. Běžně je zásilka doručena do druhého pracovního dne po celé ČR.

ROZVOZ BRNO A OKOLÍ

Našim zákazníkům nabízíme v Brně a okolí rozvoz objednaného zboží vlastní dopravou.  K ceně za tuto službu přistupujeme individuálně. Našim stálým zákazníkům, nebo při větších objednávkách nabízíme tuto službu zdarma.

FAN COMPUTER BRNO - prodej a servis PC výpočetní techniky v Brně a okolí, počítače PC na míru, opravy PC

Osobní odběr na prodejně Vlárská 22, Brno-Slatina

ZDARMA

Zboží je možné vyzvednout na naší prodejně Vlárská 22 v Brně-Slatině v pracovních dnech od 09.00 do 14.00 hodin. Prodejnu najdete v areálu v Brně-Slatině, možnost zaparkovat přímo před vchodem. V případě objednaného zboží Vás o dostupnosti budeme informovat telefonicky, e-mailem nebo SMS zprávou. Za vyzvednutí, manipulaci a platbu nehradíte žádný poplatek.

Možnosti platby

Hotově při vyzvednutí zboží 
Převodním příkazem 
Okamžitou platbou při převzetí zboží 
Pro stálé zákazníky - převodním příkazem se splatností 
DPD Logo Přeprava kusových zásilek

Přepravní služba DPD

od 130,- Kč

(bez DPH 21%)

Doručení zboží do 24 hodin od odeslání z našeho skladu. Váha zásilky je omezena 50 kg. Zásilku je možno sledovat přímo na webu DPD po zadání čísla balíku. Řidiči DPD většinou zákazníka informují telefonicky o přibližné době doručení. V případě neúspěšného doručení Vás řidič DPD kontaktuje a pokusí se domluvit náhradní termín doručení.

Možnosti platby

Platební karta při převzetí zboží 
Pro stálé zákazníky -převodním příkazem se splatností 
Hotově dobírkou při převzetí zboží od přepravce 

Přepravní služba PPL

od 110,- Kč

(bez DPH 21%)

Doručení zboží do 24 hodin od odeslání z našeho skladu. Váha zásilky je omezena 50 kg. Zásilku je možno sledovat přímo na webu PPL po zadání čísla balíku. Řidiči PPL většinou zákazníka informují telefonicky o přibližné době doručení. V případě neúspěšného doručení Vás řidič PPL kontaktuje a pokusí se domluvit náhradní termín doručení.

Možnosti platby

Platební karta při převzetí zboží 
Pro stálé zákazníky -převodním příkazem se splatností 
Hotově dobírkou při převzetí zboží od přepravce 

Zásilkovna

od 79,- Kč

Doručení zboží do výdejního místa, nebo Z-BOXu  je v pracovní dny do 24 hodin od odeslání balíku. Hmotnost zásilky je omezena do 15kg. Nelze použít pro nadměrné zásilky. Podívejte se na seznam výdejních míst. Zboží skladem objednané do 12.00 posíláme ještě v den objednání.

Pro objednání potřebujeme vědět Vaše tel.číslo, nebo e-mail a přesnou adresu Z-BOXu nebo výdejního místa. Pokud chcete ušetřit poplatek za dobírku, vystavíme Vám platební údaje pro platbu převodním příkazem (včetně QR kodu). Zboží následně zasíláme po připsání částky na náš účet. V případě běžné platby je to během dne, pokud zvolíte při zadávání platebního příkazu okamžitou platbu, obdržíme platbu prakticky okamžitě.

Rozměry zásilek pro Z-BOX

Schránky Z-BOXů jsou rozdělené na 3 kategorie (S, M, L) dle rozměrů. Na každém depu Zásilkovny prochází všechny zásilky kontrolami a měřením. V případě, že se vaše zásilka do Z-BOXu nevejde, automaticky ji Zásilkovna přesměruje na nejbližší dostupné kamenné výdejní místo v okolí vámi vybraného Z-BOXu. O možnosti výdeje budete poté informováni SMS zprávou a e-mailem, případně i v aplikaci, máte-li ji aktivní. Maximální rozměry schránek Z-BOX : 45 x 8 x 61 cm (S), 45 x 17 x 61 cm (M), 45 x 36 x 61 cm (L)5

 

Hmotnost zásilky
Cena dopravy
Dobírka
do 5 kg
79,- Kč
+ 23,- Kč
5 až 15 kg
139,- Kč
+ 23,- Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH pro doručení po ČR, ale posíláme i na Slovensko.

Možnosti platby

Dobírka v aplikaci Zásilkovna při vyzvednutí zboží 
Předem převodním příkazem 
Pro stálé zákazníky - převodním příkazem se splatností