SERVIS PC V BRNĚ A OKOLÍ​

Nejde zapnout ? Odešel pevný disk ? Problémy s výkonem ?

Koncovým i firemním klientům nabízíme služby v oblasti servisu a oprav PC, čištění počítačů a notebooků, instalace operačního systému Windows a Mac a mnoho dalšího. Provádíme opravy hardwaru i softwaru a jeho údržbu. Diagnostika je u nás většinou zdarma a bez nutnosti následné opravy.
U firemních zákazníků je možná dlouhodobá spolupráce a individuální přístup. 
Více než 25 let zkušeností.

Provádíme servis a opravy počítačů v Brně a okolí.

Diagnostika a zjištění problému

Po převzetí počítače do servisu provedeme zjištění problému a navrhneme možnosti řešení. Informujeme zákazníka o ceně a termínu řešení. V případě nutnosti výměny pevného disku provedeme zálohu uživatelských dat, nebo kompletní přenesení systému na nový disk.

Reinstalace operačního systému

Provedeme zálohu uživatelských dat a reinstalaci operačního systému včetně instalace ovladačů a aktualizací. Přechod ze starších operačních systémů (Windows 7, Windows 8) na nejnovější Windows 11.

Vyčištění počítače od prachu

Usazený prach v počítači je jedním z nejčastějších důvodů přehřívání. Zkušený technik vyčistí nejen jednotlivé součásti počítače od prachu, ale vyčistí i žebrování chladičů, pečlivě vyčistí i samotný ventilátor, případně navrhne výměnu ventilátoru za výhodnější variantu. V případě potřeby provedeme přepastování teplovodivé vrstvy mezi procesorem a chladičem.
Vyčištění počítače od prachu Vám pomůže udržet jeho výkon, zajistí delší životnost, zvýší účinnost chlazení a sníží hluk.

Servis počítačů PC v Brně a okolí

Kontaktujte nás

E-MAIL

info@fan.cz

TELEFON

+420 545218880

+420 545218881

ADRESA

Vlárská 953/22
627 00 BRNO-Slatina