POČÍTAČE. PRODEJ. OPRAVY. SERVIS PC BRNO.

O nás ...

Jsme česká firma založená roku 1994 v Brně. Již více než 25 let se zabýváme prodejem počítačů PC na míru, prodejem jednotlivých počítačových dílů a komponentů, periférií a spotřebního materiálu. Provádíme servis PC, rekonstrukce, vylepšování a zrychlení PC. V rámci zpětného odběru elektroodpadu u nás můžete zanechat k ekologické likvidaci staré počítače, tiskárny, monitory, klávesnice, kabely,…

Najdete nás v jihovýchodní části Brna, v městské části Brno-Slatina.

1991
Začátek ...
Začínáme podnikat pod hlavičkou firmy FAN s.r.o. na ulici Křehlíkova v městské části Brno-Slatina.
1991
1992
Přesun
Přesun do větších prostor na adrese Šmahova 113. Začínáme s importem výrobků firmy Acorp Electronics corporation TW, HIGHTECH Information System HK.
1992
1994
Založení nové společnosti
16. září 1994 zakládáme novou společnost FAN COMPUTER BRNO, s.r.o.
1994
1998
a další stěhování ...
Stěhujeme se do větších prostor na naší současnou adresu do areálu Vlárská 22.
1998

Již více než 25 let ...

Sestavení počítače PC na míru

Sestavení počítače PC na míru dle vašich požadavků. Prodej PC kancelářských i herních. Počítač navrhneme a sestavíme na míru.

Upgrade PC

Doplnění paměti PC i NTB, zrychlení počítačů PC i notebooků, výměna pevného disku za SSD včetně klonování dat, reinstalace operačních systémů a vyčištění.

Servis PC v Brně a okolí

Opravy a servis počítačů PC v Brně a okolí všech značek. Diagnostika závady, čištění počítače, přepastování CPU, reinstalace operačních systémů ... komplexní služby pro firemní i koncové zákazníky.

Komponenty PC a příslušenství

Prodej jednotlivých dílů výpočetní techniky. Počítačové skříně, základní desky, pevné disky, SSD disky, grafické karty, CPU, chladiče, zdroje, monitory, klávesnice, paměti ... a další PC komponenty.

Ekologická likvidace elektroodpadu

Naše společnost je zapojena do systému REMA - ochrany životního prostředí zabezpečením efektivní recyklace odpadů elektronických zařízení. Postaráme se o recyklaci Vaší staré výpočetní techniky, monitorů, tiskáren, klávesnic,..

Spotřební materiál

Prodej originálních i alternativních tonerů a inkoustových náplní pro tiskárny HP, EPSON, Brother, Kyocera, Canon,... Samolepící etikety a fotopapíry RAYFILM. Kancelářský xerografický papír.

Kontaktujte nás

E-MAIL

info@fan.cz

TELEFON

+420 545218880

+420 545218881

ADRESA

Vlárská 953/22
627 00 BRNO-Slatina