Kingston FURY Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD

Kingston FURY Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD

Kingston FURY Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD

Kingston FURY™ Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD poskytuje špičkový výkon ve vysokých kapacitách pro herní a hardwarové nadšence, kteří hledají extrémní výkon pro stavbu i upgrade PC. Díky využití nejnovějšího řadiče NVMe 4. generace a paměti 3D TLC NAND nabízí disk Kingston FURY Renegade SSD ohromující rychlosti čtení/zápisu až 7.300/7.000 MB/s1 a až 1.000.000 IOPS1 pro úžasnou stabilitu a výjimečné herní zážitky. Zlepšete celkovou odezvu svého systému – od načítání her a aplikací až po streamování.

Tenký formát M.2 v kombinaci s nízkoprofilovým hliníkovým chladičem z grafenu je optimalizován pro účely intenzivního používání v herních sestavách, herních noteboocích a herních základních deskách. Disk Kingston FURY Renegade SSD se snoubí se špičkovým výkonem řady paměťových výrobků Kingston FURY Renegade a vytváří tak dokonalý tým, který vás udrží na vrcholu hry.

K dispozici jsou kapacity od 500 GB do 4 TB2 pro ukládání rozsáhlé knihovny vašich oblíbených her a médií.

  • Neuvěřitelný výkon PCIe Gen 4×4 NVMe
  • Nízkoprofilový grafenový hliníkový chladič
  • Tenké provedení M.2 2280
  • Vysoká kapacita až 4 TB2
Kingston FURY Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD

Zvýšení výkonu díky PCIe 4.0 NVMe 

Dominujte díky špičkovým rychlostem Gen 4×4 až 7.300/7.000 MB/s1 při čtení/zápisu a výkonu až 1.000.000 IOPS1.

Vytěžte ze své základní desky co nejvíce

Výkonný a tenký formát M.2 pro vylepšení vaší herní sestavy či notebooku.

Kingston FURY Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD

Kingston FURY Renegade – více prostoru ke hraní

Získej všechny nejnovější dostupné tituly a DLC. Výkon s vysokou kapacitou až 4 TB2 pro ukládání oblíbených her a médií.

Kingston FURY Renegade – nízkoprofilový grafenový hliníkový chladič

Pokročilý odvod tepla udržuje disk chladný i při intenzivním používání. Přináší vyšší výkon i do těch nejtěsnějších prostorů herních notebooků a základních desek.


  1. Založeno na „výkonu právě po vybalení“ při použití základní desky podporují PCIe 4.0. Rychlost se může lišit v závislosti na hostitelském hardwaru, softwaru a využívání.
  2. Část uvedené kapacity paměťového zařízení flash se používá pro formátování a další funkce, a není tedy k dispozici pro ukládání dat. Skutečná dostupná kapacita pro ukládání dat je proto menší, než je uvedeno na produktech. Další informace najdete v Průvodci pamětí Flash společnosti Kingston na adrese kingston.com/flashguide.

Další příspěvky

Paměť Kingston FURY™ Renegade DDR5

Posuň hranice jako nikdy předtím pomocí paměti Kingston FURY™ Renegade DDR5, která je navržena pro mimořádný výkon na platformách DDR5 nové generace.