Paměť Kingston FURY™ Renegade DDR5

Posuň hranice jako nikdy předtím pomocí paměti Kingston FURY™ Renegade DDR5, která je navržena pro mimořádný výkon na platformách DDR5 nové generace. Získej potřebné vylepšení svého systému, aby ses udržel na vrcholu – pomocí ultrarychlé paměti až 6400 MT/s1. Paměť Kingston FURY Renegade DDR5 je vybavena elegantním, nově navrženým černostříbrným hliníkovým chladičem, který doplňuje vzhled nejnovějších počítačových sestav od výrobců systémů a počítačových kutilů. Paměť je k dispozici v jednotlivých modulech s kapacitou 16 GB a v sadách po dvou ks s kapacitou 32 GB.

Ať už vytváříš obsah, jedeš multitasking nebo posouváš v nejnovější hře hranice až do extrémů, Kingston FURY Renegade DDR5 je ideální volbou pro hráče, nadšence, tvůrce obsahu a lidi, kteří mají rádi extrémní přetaktování. Spolehlivá paměť Kingston FURY Renegade DDR5 je 100% testována ve výrobním závodě a dodává se s doživotní zárukou a více než 30 roky zkušeností. Získáš to nejlepší z obou světů: špičkový výkon a maximální jistotu. Paměť Kingston FURY je s tebou, přímo na hranicích možného.

  • Navrženo pro maximalizaci výkonu
  • Využij mimořádný potenciál přetaktování
  • Certifikace pro Intel® XMP 3.0
  • S podporou předních světových výrobců základních desek2
  • Agresivní provedení hliníkového chladiče

Navrženo pro maximalizaci výkonu

Paměť Kingston FURY Renegade DDR5 nabízí rychlostí až 6400 MT/s1 a rychlé časování CL32, je vybavena špičkovými součástkami, které technici ručně vyladili, její kompatibilita se špičkovými základními deskami v oboru je přísně zkoušená a opírá se o 100% továrním zkoušky rychlosti pro bezproblémový zážitek z přetaktování.

Využij mimořádný potenciál přetaktování

Paměť DDR5 zahajuje zcela novou éru paměťových technologií, díky nimž je extrémní přetaktování stabilnější volbou než u předchozí generace. Funkce On-die ECC zajišťuje spolehlivější součástky DRAM, vestavěný obvod PMIC vyvažuje výkon, kdy a kde je potřeba, a dva nezávislé 32bitové podkanály přinášejí dramatické zvýšení datové účinnosti vícejádrových procesorů.

Certifikace pro Intel® XMP 3.0

Díky technologii Intel Extreme Memory Profile je přetaktování hračkou, a to díky pokročilým předem optimalizovaným továrním časováním, rychlostem a napětím pro výkon přetaktování. Paměť Kingston FURY Renegade DDR5 je vybavena programovatelným obvodem PMIC pro XMP 3.0, který podporuje až dva přizpůsobitelné profily pro optimalizaci tvého vlastního časování, rychlostí a napětí uložených přímo do modulu DIMM.

S podporou předních světových výrobců základních desek

Testované a spolehlivé, aby byly správnou volbou pro tebou preferovanou základní desku a ty jsi mohl stavět s důvěrou.

Agresivní provedení hliníkového chladiče

Nově navržený černostříbrný hliníkový chladič a odpovídající černá DPS udržují tvoji výbavu v chodu a dopřejí ji hustý vzhled, který ladí s vizáží tvojí nejnovější počítačové sestavy.

Další příspěvky

Synology Diskstation DS723+

Nové zařízení NAS – Synology DS723+

Společnost Synology přichází s další novinkou letošního roku a tou je Synology Diskstation DS723+. Jedná se o dvoušachtové kompaktní a flexibilní zařízení