Kingston microSDHC 32GB Canvas GO + Adapter, SDCG2/32GB
Prodloužená záruka
Kingston microSDHC 32GB Canvas GO + Adapter
Kód FAN :
5050
P/N :
SDCG2/32GB
Výrobce :
Kingston
Zařazení :
Paměťová karta
Záruční doba :
36 měsíců
Odkaz :
WWW výrobce
Skladem 1 ks
Zásilkovna. Kusové zásilky po celé ČR
Zboží posíláme přepravní společností DPD po celé ČR.
PPL - přeprava kusových zásilek po celé ČR
Potřebujete poradit ?
Po-Pá 09:00-14:00
info@fan.cz
Zachyťte život v pohybu
Ideální pro akční kamery, drony a palubní kamery
Třída 10 UHS-I U3 rychlosti až 90 MB / s čtení, 45 MB / s zápis
Více kapacit až 128 GB
VLASTNOSTI A VÝHODY
4K video – díky pokročilému rozhraní UHS-I U3 je karta ideální pro 4K video.
SPECIFIKACE
  • Kapacita a označení : Kingston 32GB micro SD karta
  • 90 MB/s čtení a 45 MB/s zápis, UHS-I rychlostní třída 3 (U3)
  • Rozměry (microSD) 11 mm x 15 mm x 1 mm
  • Rozměry (s adaptérem SD) 24 mm x 32 mm x 2,1 mm
  • Provozní teplota -25 ° C až 85 ° C
  • Skladovací teplota -40 ° C až 85 ° C
  • Napětí 3.3V