Logitech Wireless Mouse M235 GREY (šedá)

Logitech bezdrátová myš M235, šedá

Logitech bezdrátová myš M235 – šedá
myš pro notebook
Komfort bez omezení
Díky kompaktnímu profilovanému tvaru s měkkými pogumovanými úchyty se bude cítit pohodlně – i na cestách.
Sbohem, nepraktické zařízení touchpad
Vychutnáte si plynulé ovládání kurzoru, přesné snímání pohybu a snadný výběr textu na površích, kde váš počítač používáte nejčastěji.
Síla šesti v jednom
Miniaturní přijímač Logitech Unifying® umožňuje připojení až šesti Unifying-kompatibilních zařízení pomocí výkonného a spolehlivého připojení (až do vzdálenosti 25 metrů).
Baterie s životností jeden rok
Budete moci pracovat po celý rok a neřešit potíže s bateriemi. Vypínač napájení pomáhá šetřit energii, inteligentní režim spánku prodlužuje životnost baterie a indikátor zabrání překvapení z vybité baterie.
Profilovaný tvar
Navržena pro pohodlné používání levou nebo pravou rukou. Měkké boční úchyty a pohodlný tvar – budete se cítit pohodlně i při delším používání.
Životnost baterie 1 rok
Budete moci pracovat po celý rok a neřešit potíže s bateriemi. Vypínač napájení a inteligentní režim spánku prodlužuje životnost baterie, a indikátor zabrání překvapení z vybité baterie.
Spolehlivost Logitech
Získáte vysokou kvalitu a spolehlivost, které učinily ze společnosti Logitech předního světového výrobce myší – a navíc tříletou omezenou záruku na hardware.
Pokročilé optické snímání Logitech advanced
Vychutnejte si přesné klepání a posuv kurzoru – na površích, které ostatní optické myši nezvládnou – při surfováním na vašich oblíbených webových stránkách díky pokročilému optickému snímání Logitech Advanced.
Přijímač Logitech unifying
Tento miniaturní přijímač zůstává v notebooku. Navíc umožňuje snadno připojit další kompatibilní bezdrátovou myš nebo klávesnici – bez potíží s několika přijímači USB.

Kód FAN :

P/N :

Kategorie :

Výrobce :

Záruční doba :

24 měsíců

Dostupnost :

SKLADEM

Naše cena :

527.00

cena bez DPH :

435.00
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

podobné produkty ...