Logitech M235, bezdrátová myš, červená

Logitech Wireless Mouse M235 RED (červená) - myš pro notebook
Naše cena :
527.00
cena bez DPH :
435.00
Dostupnost :
SKLADEM : 1 ks na prodejně v Brně

Logitech Wireless Mouse M235 RED (červená)

Logitech M235 – bezdrátová myš pro notebook

Kvalitní bezdrátová myš červené barvy Logitech Wireless Mouse M235, s pogumovanými úchyty, připojitelná pomocí miniaturního příjmače do USB konektoru. Na svém těle má 2 tlačítka a kolečko, které zároveň slouží jako třetí tlačítko. Obsahuje pouze 1 ks baterie AA, která díky inteligentnímu režimu spánku výdrží až 1 rok. Myš menších rozměrů, určená především pro notebooky.

Komfort bez omezení

Díky kompaktnímu profilovanému tvaru s měkkými pogumovanými úchyty se bude cítit pohodlně a to i na cestách.

Sbohem, nepraktické zařízení touchpad

Vychutnáte si plynulé ovládání kurzoru, přesné snímání pohybu a snadný výběr textu na površích, kde váš počítač používáte nejčastěji.

Síla šesti v jednom

Miniaturní přijímač Logitech Unifying® umožňuje připojení až šesti Unifying-kompatibilních zařízení pomocí výkonného a spolehlivého připojení. To vše až do vzdálenosti 25 metrů.

Baterie s životností jeden rok

Budete moci pracovat po celý rok a neřešit potíže s bateriemi. Vypínač napájení pomáhá šetřit energii, inteligentní režim spánku prodlužuje životnost baterie a indikátor zabrání překvapení z vybité baterie.

Profilovaný tvar

Bezdrátová myš Logitech M235 je navržena pro pohodlné používání levou nebo pravou rukou. Měkké boční úchyty a pohodlný tvar. Budete se cítit pohodlně i při delším používání.

Spolehlivost Logitech

Získáte vysokou kvalitu a spolehlivost, které učinily ze společnosti Logitech předního světového výrobce myší. A navíc tříletou omezenou záruku na hardware.

Pokročilé optické snímání Logitech Advanced

Vychutnejte si přesné klepání a posuv kurzoru. Na površích, které ostatní optické myši nezvládnou. Při surfování na vašich oblíbených webových stránkách díky pokročilému optickému snímání Logitech Advanced.

Přijímač logitech unifying

Miniaturní přijímač může zůstávat v notebooku. Navíc umožňuje snadno připojit další kompatibilní bezdrátovou myš nebo klávesnici. Bez potíží s několika přijímači USB.

Kategorie :

Klikněte zde pro zobrazení všech položek stejné kategorie.

Bezdrátové myši k počítačům

Výrobce :
Kód výrobce :
Záruční doba :

Bezdrátová myš k počítači

Počítačová myš (wireless mouse) je nepostradatelný pomocník při ovládání každého desktop počítače nebo notebooku. Bezdrátová myš k počítači navíc nebrání v organizaci místa na pracovním stolu a poskytuje větší svobodu při ovládání počítače než myši s pevně připojeným kabelem. Pokud Vám tedy vadí kabely u běžných zařízení, zkuste se podívat třeba po jejich bezdrátové variantě. Obecně jsou připojeny pomocí velice malého USB příjmače. Dnes se také již nemusíte bát výdrže baterií. Prodávané značky disponují dobrou výdrží, takže nehrozí častá výměna napájecích článků. Prodáváme značky Logitech, CONNECT IT, Dell, Microsoft, Yenkee, nebo třeba Apple.

Bezdrátová myš – výhody

  • snadné připojení myši k počítači
  • napájecí baterie vydrží dlouhou dobu
  • lepší organizace místa na stole
  • ovládání počítače z větší vzdálenosti

Podobné zboží ...

Logitech M235, bezdrátová myš, šedá

527.00 Kč

(cena včetně DPH)

Logitech B220,myš bezdrátová,černá

544.00 Kč

(cena včetně DPH)