Western Digital Partner Logo

WD RED Plus 8TB 3.5" SATA

P/N :  WD80EFBX

Pevný disk 3.5″ SATA pro systémy NAS, kapacita 8 TB, NASware 3.0

EOL-PRODEJ SKONČIL
Naše cena :
6353,00
Cena bez DPH :
5250,00
Dostupnost :
EOL-PRODEJ SKONČIL
P/N :
WD80EFBX
Záruční doba :
měsíců
Výrobce :
Western Digital
Zařazení :
Pevný disk 3.5″

(ceny jsou uvedeny včetně případných autorských poplatků a poplatků za ekologickou likvidaci)

WD RED Plus 8TB 3.5" SATA

8TB disk WD Red ™ Plus, nabitý výkonem pro zvládnutí malých a středních podnikových prostředí NAS a zvýšenou pracovní zátěží pro zákazníky SOHO, je ideální pro archivaci a sdílení, stejně jako přestavování polí RAID v systémech využívajících ZFS a další souborové systémy. NAS disky WD RED PLUS WD80EFBX, postavené a testované až pro 8 šachtové systémy NAS, poskytují flexibilitu, všestrannost a jistotu při ukládání a sdílení vašich cenných domácích nebo pracovních souborů.

Pro malé a střední firmy

Streamujte, zálohujte, sdílejte a organizujte svůj digitální obsah pomocí NAS a disků WD Red ™ Plus navržených pro snadné sdílení obsahu se zařízeními ve vaší domácnosti nebo firmě. Technologie NASware ™ 3.0 zvyšuje kompatibilitu vašich disků se stávající sítí a zařízeními. Pro větší firmy s až 24 pozicemi se můžete spolehnout, že disky WD Red ™ Pro poskytnou výjimečný výkon.

Exkluzivní NASware 3.0

zvládne to nejen jakýkoli disk. Získejte až 112 TB kapacity svého 8šachtového systému NAS a pomocí exkluzivní technologie NASware 3.0 společnosti Western Digital můžete optimalizovat každou jednotku. Pokročilá technologie NASware 3.0 zabudovaná do každého pevného disku WD Red ™ Plus zvyšuje výkon úložiště zvýšením kompatibility, integrace, upgradovatelnosti a spolehlivosti.

Navrženo pro optimální kompatibilitu NAS

disky WD Red ™ Plus s technologií NASware ™ odstraňují hádání z výběru disku. Náš jedinečný algoritmus optimalizovaný pro systémy NAS vyvažuje výkon a spolehlivost v prostředích NAS a RAID. Jednoduše řečeno, disk WD Red ™ Plus je jedním z nejkompatibilnějších disků dostupných pro kryty NAS. Ale neberte to za slovo. Disky jsou odrazem rozsáhlého zapojení technologií NAS partnerů a testování kompatibility.

3D Active Balance Plus

Naše vylepšená technologie řízení vyvážení ve dvou rovinách významně zlepšuje celkový výkon a spolehlivost pohonu. Pevné disky, které nejsou správně vyváženy, mohou v systému s více disky způsobit nadměrné vibrace a hluk, zkrátit životnost pevného disku a časem snížit výkon.

Prostředí 24/7

Protože je váš systém NAS vždy zapnutý, je nezbytná spolehlivá jednotka. Disk WD Red ™ Plus s MTBF až 1 milion hodin navržen tak, aby zvládl prostředí 24×7.


Prémiová podpora a tříletá omezená záruka

S jistotou upgradujte výkon svého NAS se zajištěním tříleté omezené záruky ve spojení s prvotřídními službami podpory, které jsou součástí každého disku 8TB WD Red ™ Plus.


Stolní disky vs. WD Red ™ Plus

Dělejte to správně na svém NAS a vyberte si disk vytvořený pro NAS s řadou funkcí, které vám pomohou uchovat data a udržet optimální výkon. Při výběru pevného disku pro váš NAS vezměte v úvahu následující:
Kompatibilita: Na rozdíl od stolních disků jsou tyto disky pro optimální výkon speciálně testovány na kompatibilitu se systémy NAS.
Spolehlivost: Vždy zapnuté prostředí NAS nebo RAID. Horké stolní disky nejsou obvykle navrženy a testovány za takových podmínek, jako jsou disky WD Red ™ Plus.
Ovládací prvky pro obnovení po chybě: HDD WD Red ™ Plus NAS jsou speciálně navrženy s řízením zotavení po chybě RAID, které pomáhá snižovat počet selhání v systému NAS.


Ochrana proti hluku a vibracím

Stolní disky, které jsou určeny k samostatnému provozu, obvykle nabízejí malou nebo žádnou ochranu před hlukem a vibracemi přítomnými v systému s více disky. NAS disky WD Red ™ Plus 8TB jsou navrženy tak, aby se jim dařilo v systémovém prostředí NAS s více pozicemi.

Specifikace

Dotaz k zobrazenému zboží :
Vaše jméno :*
Váš telefon
Váš e-mail : *
Dotaz :*
Nebo nás kontaktujte ...

+420 545218880

+420 545218881

(v pracovních dnech 09.00-14.00)
Poslední aktualizace :  19. 5. 2022