WD80EFBX WD RED PLUS NAS HDD, 8TB

NA OBJEDNAVKU
WD80EFBX WD RED PLUS NAS Edition, 8TB

Naše cena :

7 127.00

cena bez DPH :

5 890.00

pevný disk pro NAS servery - 8TB kapacita - SATA disk - 256MB cache - CMR technologie

Kategorie :

Výrobce :

Dostupnost :

NA OBJEDNAVKU

Pevný disk WD Red Plus NAS 3,5 “ WD80EFBX

WD Red ™ Plus, nabitý výkonem pro zvládnutí malých a středních podnikových prostředí NAS a zvýšenou pracovní zátěží pro zákazníky SOHO, je ideální pro archivaci a sdílení, stejně jako přestavování polí RAID v systémech využívajících ZFS a další souborové systémy. Tyto disky, postavené a testované až pro 8šachtové systémy NAS, vám poskytnou flexibilitu, všestrannost a jistotu při ukládání a sdílení vašich cenných domácích a pracovních souborů.

Pro malé a střední firmy
– Streamujte, zálohujte, sdílejte a organizujte svůj digitální obsah pomocí NAS a disků WD Red ™ Plus navržených pro snadné sdílení obsahu se zařízeními ve vaší domácnosti nebo firmě. Technologie NASware ™ 3.0 zvyšuje kompatibilitu vašich disků se stávající sítí a zařízeními. Pro větší firmy s až 24 pozicemi se můžete spolehnout, že disky WD Red ™ Pro poskytnou výjimečný výkon.

Exkluzivní NASware 3.0
– zvládne to nejen jakýkoli disk. Získejte až 112 TB kapacity svého 8šachtového systému NAS a pomocí exkluzivní technologie NASware 3.0 společnosti Western Digital můžete optimalizovat každou jednotku. Pokročilá technologie NASware 3.0 zabudovaná do každého pevného disku WD Red ™ Plus zvyšuje výkon úložiště zvýšením kompatibility, integrace, upgradovatelnosti a spolehlivosti.

Navrženo pro optimální kompatibilitu NAS
– disky WD Red ™ Plus s technologií NASware ™ odstraňují hádání z výběru disku. Náš jedinečný algoritmus optimalizovaný pro systémy NAS vyvažuje výkon a spolehlivost v prostředích NAS a RAID. Jednoduše řečeno, disk WD Red ™ Plus je jedním z nejkompatibilnějších disků dostupných pro kryty NAS. Ale neberte to za slovo. Disky WD Red ™ Plus jsou odrazem rozsáhlého zapojení technologií NAS partnerů a testování kompatibility.

3D Active Balance Plus – Naše vylepšená technologie řízení vyvážení ve dvou rovinách významně zlepšuje celkový výkon a spolehlivost pohonu. Pevné disky, které nejsou správně vyváženy, mohou v systému s více disky způsobit nadměrné vibrace a hluk, zkrátit životnost pevného disku a časem snížit výkon.

Prostředí 24/7
– Protože je váš systém NAS vždy zapnutý, je nezbytná spolehlivá jednotka. S MTBF až 1 milion hodin je disk WD Red ™ Plus navržen tak, aby zvládl prostředí 24×7.
Prémiová podpora a tříletá omezená záruka
– S jistotou upgradujte výkon svého NAS se zajištěním tříleté omezené záruky ve spojení s prvotřídními službami podpory, které jsou součástí každého disku WD Red ™ Plus.
Stolní disky vs. WD Red ™ Plus
– Dělejte to správně na svém NAS a vyberte si disk vytvořený pro NAS s řadou funkcí, které vám pomohou uchovat data a udržet optimální výkon. Při výběru pevného disku pro váš NAS vezměte v úvahu následující:
Kompatibilita: Na rozdíl od stolních disků jsou tyto disky pro optimální výkon speciálně testovány na kompatibilitu se systémy NAS.
Spolehlivost: Vždy zapnuté prostředí NAS nebo RAID je horké a stolní disky nejsou obvykle navrženy a testovány za takových podmínek, jako jsou disky WD Red ™ Plus.
Ovládací prvky pro obnovení po chybě: Pevné disky WD Red ™ Plus NAS jsou speciálně navrženy s řízením zotavení po chybě RAID, které pomáhá snižovat počet selhání v systému NAS.
Ochrana proti hluku a vibracím: Stolní disky, které jsou určeny k samostatnému provozu, obvykle nabízejí malou nebo žádnou ochranu před hlukem a vibracemi přítomnými v systému s více disky. Disky WD Red ™ Plus jsou navrženy tak, aby se jim dařilo v systémovém prostředí NAS s více pozicemi.

WD80EFBX WD RED PLUS NAS HDD, 8TB

Dotaz k zobrazenému zboží :
Vaše jméno :*
Váš telefon
Váš e-mail : *
Dotaz :*
Nebo nás kontaktujte ...

+420 545218880

+420 545218881

(v pracovních dnech 09.00-14.00)